Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Náš tým

Robert Mikoláš

Ředitel

Tel.: +972-3-691 1216

E-mail: mikolas@czech.cz

photo credit to: Tomáš Štěrba

Robert Mikoláš (1966) vystudoval historii a literaturu na PF UJEP, následovala další studia na Taipei University a Goethe Institutu v Mnichově. Působil ve Strahovské knihovně Královské kanonie premonstrátů, v TV Prima, přednášel také na Vysoké škole mezinárodních a veřejných vztahů. Od roku 1998 byl zaměstnán v Českém rozhlase jako zahraniční zpravodaj se zaměřením na světové konflikty (Somálsko, Irák, Sýrie, Kosovo, Zimbabwe, Alžírsko, Filipíny, Barma, Izrael). V letech 2002-2003 a 2006-2011 pracoval jako zpravodaj Českého rozhlasu pro východní a jihovýchodní Asii. Je držitelem řady ocenění a dvakrát byl nominován na Novinářskou cenu České republiky.

Foto: Tomáš Štěrba

 

 

Marta Sobotová

E-mail: sobotova@czech.cz

Vystudovala ČVUT v Praze Stavební fakultu, obor Inženýrství životního prostředí. Po ukončení studií žila 10 roků v Chicagu, USA, kde pracovala ve finančním sektoru. Poté, co se přestěhovala do Izraele, působila na českém velvyslanectví v Tel Avivu jako finanční attaché a později na pozici vedoucího finančně hospodářského úseku velvyslanectví.

 

 

 

 

 

 

Anastasiya Gluhov

Czech Trade

Tel: +972-528969333

E-mail: anastasiya.gluhov@czechtrade.cz, jerusalem@czechtrade.cz

Anastasiya se narodila ve slunečném Uzbekistánu a v roce 2005 se přestěhovala do Izraele s celou svou rodinou. V roce 2007 ona se rozhodla odjet do České republiky za účelem studia na VŠE v Praze, kde získala inženýrský titul. Svou kariéru Anastasiya začala budovat v mezinárodních společnostech jako PwC a AXA. Po více než 10 letech v České republice se rozhodla vrátit do Izraele a dnes je členem týmu Českého domu Jeruzalém odpovědným za úkoly spojené s činností agentur Czech Trade a CzechInvest v Izraeli.

 

 

 

 

 

 

 


Naši partneři

Doporučujeme: